Ataman Catering Kurumsal

Ataman ve ATM LLC. olarak bizler dunyaya acigiz. Sahip oldugumuz vizyon, girisimci ruh ve cesaretle verdigimiz hizmetlerle, dunya pazarinda da iddia sahibi yapacak guc ve kararliliga sahibiz. Dinamigiz. Yeniliklere ve yaraticiliga deger veririz. Arastirma gelistirmeye ve kallteye yatirim yapariz. Topluma karsi sorumluluk duygusu tasiriz. Tum sosyal paydaslarina maddi ve manevi deger katmak icin calisiriz. Cevreye duyarliyiz. Gecmisten guc ve ders almanin bilinciyle ulusal degerlerine bagliyiz. Ailevi ve manevi degerlere sahip cikariz. Basarinin anahtarinin verimli, disiplinli ve planli olarak calismak olduguna inaniriz. Calisanlarina deger katar, mesleki egitim ve gelisime olanak taniriz. Basariyi odullendiririz. Saygin, istikrarli ve gucluyuz. Durust ve guvenilir bir kurumuz.

Niçin bizi seçmelisiniz

Hızlı üretim ve dağıtım

Yemekhanelerimizde koşullara uygun olarak yemek üretimi, dağıtımı ve sonrası hizmetleri gerçekleştir

Temizlik ve Hijiyen

Temizlik ataman catering in ilk önceliğidir. Tüm mutfak ve yemekhane temizliğini tarafımızca en kaliteli dezenfektan ve son teknoloji dezenfeksiyon aletleri ile yapılmaktadır.

Lezzetli Yemekler

Usta aşçılarımız ile birlikte en iyi pişirme yöntemlerini kullanarak, tatlarını ve besin değerlerini koruyarak lezzetli menüler hazırlıyoruz.

Kaliteli Ürün

En taze, en sağlıklı ve en güvenilir malzemeyi sağlayan tedarikçilerle çalışıyor ve tadı damağınızdan silinmeyecek lezzetler üretiyoruz.

Ataman Catering 2017 yılından beri
Sizlerin hizmetinde

Kaliteli hizmeti kurulduğu ilk günden beri ilke edinmiş Ataman Catering siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

0

'den fazla farklı sektör

0

'den fazla yemek çelidi

0

Kişilik profesyonel ekip

0

mutlu müşteri

Vizyonumuz

Ataman ve ATM LLC de sorumluluk alanina giren konularda gunumuz teknolojisinin sagladigi her turlu iletisim kaynagi ve cihazini kullanarak kendisini gelistiren girisimci ve yenilikci bir kurumdur. Firmamiz durustluk, kalite ve guven ilkesinden taviz vermeden surekli gelisme anlayisi ile ulkemizde ve uluslararasi piyasada bir numara olmayi hedeflemektedir.

Bizimle iletişime geçin